Trafiłeś na archiwalną wersję strony internetowej Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.
Od 29 listopada 2019 roku znajdziesz nas na: www.gov.pl/gif

Aktualności

Konferencja informacyjna "Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych - edycja 2017"

Główny Inspektor Farmaceutyczny ma zaszczyt zaprosić na konferencję informacyjną "Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych - edycja 2017" skierowaną do wytwórców, importerów i dystrybutorów produktów leczniczych i substancji czynnych, która odbędzie się w dniach 9 i 10 października 2017r. w hotelu Gromada, Plac Powstańców Warszawy 2 w Warszawie.

Program konferencji znajda Państwo poniżej. Pierwszy dzień dedykowany jest dla wytwórców i importerów produktów leczniczych oraz substancji czynnych a także dla dystrybutorów substancji czynnych. Do udziału w drugim dniu zapraszamy reprezentantów podmiotów zajmujących się dystrybucją produktów leczniczych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się przy wykorzystaniu fromularza rejestracyjnego.

Rejestracja zakończy się 22 września 2017r., o przyjęciu na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz pozytywny wynik weryfikacji. Każdy uczestnik może wziąć udział w konferencji tylko jednego dnia - w zależności od działalności przedsiębiorstwa: wytwórcy/importerzy/podmioty odpowiedzialne lub hurtownie/pośrednicy.

Ostateczne potwierdzenie uczestnictwa zostanie Państwu przekazane poczta elektroniczną do dnia 27 września 2016 r.  

Dodatkowe informacje na temat konferencji uzyskają Państwo pod numerem: 22 44 10 759.

Ponadto informujemy, że po konferencji, na stronie internetowej urzędu (www.gif.gov.pl) udostępnione zostaną materiały informacyjne.